Apie projektą

Idėja

gimė ~2006 metus, pastebėjus įvairiose Lietuvos bažnyčiose skirtingai giedamas tas pačias giesmes. Kilo daugybė klausimų – kaip teisingai turi būti giedama viena ar kita giesmė, kas jos autorius, kur gauti teisingą įrašą, natas, bet pasirodė, jog tai ne taip jau paprasta: ne visų giesmių autoriai žinomi, kai kurios giesmės verstos iš kitų kalbų ir giedamos „iš klausos“, o natų tiesiog nėra. Dar paaiškėjo, jog įvairiose vietose dirbantys jaunimo grupių vadovai bei vargonininkai turi natų, tačiau daugeliu atvejų jos parašytos taip pat „iš klausos“ ar „išgirdus kaip kiti groja“. Giesmės šiam puslapiui rinktos iš pačių giesmių autorių, įvairių giesmynų (ačiū jų leidėjams), naudotasi internete esančiais negausiais lietuviškais (vieni pirmųjų čia gerokai padirbėjo ateitininkai) bei angliškais puslapiais .

Tai nesibaigiantis projektas, nes nuolat atsiranda naujos giesmės, kurios plinta po Lietuvą ir praturtina mūsų maldas ir šlovinimą.

Kodėl sukurtas šis puslapis?

Norime pasitarnauti evangelizacijai, o kartu palengvinti sau ir kitiems naujų giesmių mokymąsi, praturtinti giesmių bagažą, paskatinti autorius dalintis tuo, ką davė jiems Dievas – savo kūryba.

Turite idėjų, norite prisidėti prie projekto augimo? Rašykite info@giesmes.lt

Labai laukiamas palaikymas maldomis. 

Prisijunk!

Turite idėjų, norite prisijungti prie šio projekto gyvavimo ir vystymosi?

Susisiekite
Rašykite info@giesmes.lt